2012
05.21

Написав Олександр Павлов

Хочу поділитись враженнями від цього “мегаівенту” та написати де-кілька коментарів – хто-зна, можливо комусь в наступному році допоможе!
Бронювали та купували квитки через інтернет за 3 місяці. Фірма, де ми працюємо допомогла з швидким оформленням документів (дякуємо!).
Виїхали компанією четверо чоловік за день до фесту – переживали за “кордони”. Проте, все пройшло, на диво швидко. Враховуючи, що я вперше був в Польші, вразило все – дороги, міста, люди.
В годині дрігій дня були вже в Любліні де поїли, скупились на вечір для пре-паті! В честь такої нагоди купили пляшку Ред-лейблу – на наші гроші 0,7л – 125грн.
О восьмій вечора ми прибули в агро-готель “Над ставом” за 30 км від Варшави, який заздалегіть бронювали тут (треба картка Віза):
http://www.booking.com/hotel/pl/hotelik-nad-stawem-wola-ducka.ru.html?aid=304166;label=yandex-bookingname-booking-1iQMM%2AWvKzKrV7hW5ja_YQ;sid=3ad426df2d3bb81826028d48641b9977;dcid=1
Гарна природа, мотель не над трасою, а в глибині села. Вартість 100грн\доба. Кімнатки дуже маленькі, душ і туалет “страшний” – помитись можна тільки навприсядки, але прода і бєсєдка (і ціна…) все це компенсували. Гарно посидівши, ми чемно розійшлися спати,
бо нас завтра чекала Металіка. Проте до 2 години ночі пілігріми з сусідніх номерів все одно не дали заснути…
Виїхали о 9.00, за годину були вже біля аеродрому Беново на багатоповерховій стоянці торгового центру. Так-як, фестиваль відкривався о 14.30, ми вивчили асортимент, ціни, придбали гостинці додому.

В обід весь торговий центр заполонили суворі хлопці та дівчати…Футболки “кілемол”, татухи, хакі…На фестиваль ми заходили з окремого входу, бо в нас були квитки “голден ціркле” – фан-зону. Організатори фестивалю поставили немєряно столиків, палаток, Ред-булів, ковбасок….
Поруч продавались сувеніри, в основному футболки. Аеродром був поділений на наступні сектора: плита – до сцени метрів 30-40, VIP-ті хто вибрав сидячі місця, але, на мій погляд, не зручно далеко та збоку, фан-зона – де були ми, снейк-піт (зміїна яма) – де товклися найбільші везунчики та фанати Металіки, прямо в неї під ногами).
Було нестерпно спекотно – 30 градусів,тому поки все розпочиналось ховались в тіні під забором. В четвертій вийшли Gojira, Black Label Society. О 19.00 нарешті – Machine Head. Грали в основному треки з останнього альбому і звісно Halo. Machine Head перші змусили нас дати “жизні”. Всі гурти виступали приблизно по годині.
Після Машінхедів ми планували в перериві підібратись до сцени, але, такі ж думки були у всіх.
О дев ятій вийшли Metallica.Шоу почалось з трансляції уривку фільму “Хороший, плохой, злой” з їх фірмовою темою виходу. Між піснями були вставик документального фільму про створення Блек альбому. На спеціальних вишках біля сцени і на сцені були газові гармати які час від часу горіли вогняними стовпами по 3 метри – відразу відчувався жар (не знаю як там ближче…).
Відіграли 3 години з 21 до 24.00 з вибухами, салютами, лазерним шоу, грали Блек Альбум (тур до ювілею). Хетфілд та компанія змушували нас стрибати, кричати, палити газ в запальничках, махати руками …. На початку виступи всі трішки поштовхались, натовп поносило зі сторони в сторону, але на пісні третій вже всі втихомирились і стало комфортно.
Польські фани декілька раз запускали в “плавання” по натовпу колег , в чому ми їм активно допомагали та підтримували. Хетфілд гарно нас підколов, коли зімітував випадкове падіння в натовп, або прощався рази чотири. Музиканти працювали по всіх сторонах сцени і інколи ми не знали куди дивитись чи на Хетфілда чи на Хамета чи на Трухільйо, “давалися” доторкнутись, і постійно наголошували що бачать тебе.
В кінці класично порокидували палички та медіатори та обійнявшись побіцяли приїхати в наступному році.
Доречі це їх 4-й концер в Варшаві.
Детально можна переглянути фото і відео тут: http://metbash.ru/2012/05/metbash-report-metallica-live-in-warsaw-2012/

Подорож на 3 дні затягнула на 3 тисячі гривень\людина і це того вартувало. В наступному році плануємо знову їхати.
Хевіметал!


2 коментарі

Add Your Comment
  1. Аффтор, реєструйся на ЛН і пиши ще :)

  2. Можу дописати що за сухими цифрами вартості та годинами очікування є справжня непідробна радість та напевно кусок добрячого щастя. Я був вже на Металіці у Варшаві в 2010 році (був тоді тур Великої Четвірки трешметалу), цього року відчуття були яскравіші, бо ми дійсно виїхали заздалегіть і замість 7 годин у 2010 на кордоні пройшли в цьому році за 2 години. Металліка це машина, супер професійна машина. Так потрачено не мало – але це того варте. Згадайте відеозапис фесту в Тушино у 1991 році – це море людей до краю і феликий транспорант “Ми чекали 8 років”. Це про все говорить – не стримуйте себе – все можна вирішити – їдьте і дивіться, переживайте це – бо слова не виказують емоцій.

*