2012
06.26
Дорогі мої друзі-екстримали і просто друзі=) Ми вже підкорювали повітряні простори, вилазили на висоти, що захоплюють подих, змагалися з водною стихією і навіть отримували ворожі кулі на пейнтболі. Але є ще одна стихія, яку варто освоїти. Це земля. Тому, кому цікавенько, то наша екстримальна тусовка їде в Млинки, у печери, щоб відчути себе справжніми спелеологами.
Базову інфу можна почитати отут http://vk.com/mlynky
А якщо все ж таки наважитеся скласти нам компанію – будемо тільки раді. Особисто я гарантую, що з нами буде весело і цікаво)))))Якщо що, мій номер у відповідній групі в Контакті=)А, забула, з Луцька виїзджаємо 29-го червня, для друзяк з інших міст відповідно багато варіантів на тему “як добратися”

2 коментарі

Add Your Comment
  1. були колись часи, покоряв якусь з тернопільських печер, маршрут “Казка” здається називався, пам’ятаю веселі такі провалля, які називались “розпорки”, які треба було перелазити над прірвою, а провідник собі ганяв під нами, підставляючи ногу, щоб опитатися :)

  2. в нас була подібна картина)Правда ми , як справжнісінькі екстримали, вибрали собі найскладніший маршрут=) Нічого душею кривити – всяке було: і підставляння спин один одному, і наступання хлопцям та провіднику на ноги, і застрягання в славнозвісному “роддомі”, і адреналін. а одитн хлопака взагалі вирішив взяти сувенір на згадку – камінець та баранячу кістку) поклав в кишеню, лізе по тунелю і кричить. “Денис, чому ти кричиш? Ти що, застряг?”, – “та ні, просто камінець давить в яйця, а кістка впилася в ребра))))))”От такий то екстрим підземний

*