2012
08.04

І поки свідома громадськість додивлюється фільм під відкритим небом, а ви вже почитали що було вдень з загальновідомих інформаційних ресурсів, я опишу, та покажу, що відбувалось ввечері на фестивалі.

На другий день народу було трішки побільше, чи то може від дня тижня залежало, чи то може ніхто нічого не планував на суботу, бо гідрометіоцентр обіцяв дощ, а тут — бац — і нема, і треба кудась подітись, науці це не відомо. Але факт лишається фактом — людей було багато.

бандерштат день два 2012рікЗараз треба ненавязчіво показати якусь прикольну фотку, і так щоб було видно що одним зі спонсорів даного дійства є морозиво “Ажур” (адміністрація даного ресурсу надіється хоч на пару кіль морозива, в таку то спеку).

і ні грама ніхто не дивиться на зонтіка "Ажура"

і ні грама ніхто не дивиться на зонтіка “Ажура”

На минулому фестивалі О.Положинського займали фанати типу — сфотографуватись, деськомусьначомусь розписатись, а сьогодні соліста гурту “Фіолет” “обсідали” фанати, росте гурт, що є приємно.

 

Дядьке... лисому... да за нефіх делать афтограф лишу!

Дядьке… лисому… да за нефіх делать афтограф дам!

В той самий час коли фіолетівці вібиваються від фанатів файні хлопці, замість того щоп зловживати алкоголем, факели пускали, в наметовому містечку, бо неможна пити на фестивалі, неможна і все.

"стою ось і думаю, нафіга ми вогнемети замовляли..."

“стою ось і думаю, нафіга ми вогнемети замовляли…”

Вєчєрєло. І як там вчора не тішило організаторів, те, що всі гурти йдуть за графіком, сьогодні трішечки посунули по часу “Оратанію“.

"Ортанія" дає жизні!

“Оратанія” дає жизні!

Поки львівяки підривали натовп пролетів над фестивалем пароплан. Що було далі, ведучі попросили ЗМІ, не розголошувати. Думаю з інших інформаційний джерел, незважаючи на прохання, ви дізнаєтесь що було, але ми — неформат, просили, значіть “Пароплан просто пролетів. І всьо. Крапка.”.

Пароплан. Просто пролетів.

Пароплан. Просто пролетів.

А тим часом —

Хлопці викладаються на всі 100

Хлопці викладаються на всі 100

І навіть тоді, коли вже “Kozak System”-и налаштовувались, солюга гурту “Ортанія” за сценою, разом з фанатами доспівував пісеньку “Купальники“[без цензури].

"Ортанія" - Купальники

“Ортанія” – Купальники

Далі… Далі вийшли “Kozak System” да і все, більше говорити нема про шо… то тре було чути.

Kozak SystemKozak SystemKozak SystemKozak SystemKozak SystemНа останній світлині, якійсь “хлопчина” з натовпу вибіг поспівати про партію “Снай.перів”. Певно впливова людина, раз ніхто йому не заборонив цього зробити.

Післямова: автор цієї писанини, стрибаючи зі сцени,  ”забив” собі п’ятку(не ту шо ви подумали, а частина тіла є така)… і шансів, що завтра буде репортаж, мало. Але ви приходьте. Там кльово.


4 коментарі

Add Your Comment
  1. 1) “забити п’ятку” в процесі стрибка, та ще і не фесті, який позиціонує себе, як той що без алкоголю і наркотиків – це вищий пілотаж! ;) Нормально вставила “п’ятка”, раз до сьогодні не попускає :) ))
    2) як там “Гайдамаки” без Ярмоли – все теж “Уууххх!”, порвали всіх нафіг? Бо я бачив їх останній виступ в “Майдані” ще з Ярмолою – це був двіжняк!

  2. з п’яткою все гаразд. це просто порвані з’язки. хожу як підбите каченя.
    “про це” — так :)

  3. да… гайдамаки рулять. :)

*