2012
08.17

Вересень не перестає тішити екстримальними сюрпризами)
1 та 2 вересня у Луцьку відбудуться довгоочікувані стрибочки (роупджампінг), а також ВІДКРИТТЯ ТРОЛЛЕЮ (300 м)
Окрім троллею та роупджампінгу буде можливість розстріляти нас на пейнтболі))
В кого є бажання помститися оргам за все хороше – велкам до списку vk.com/topic-41608422_27405188
НАбір в команди дуже обмежений
Детальна інформація http://vk.com/event41608422
Формування списків на стрибки та троллей http://vk.com/topic-41608422_27401998
Хто ще не в курсі,
Довідка:
Що таке роупджампінг ?

Роуп-джампінг (англ. ropejumping від rope — «шнур» і jumping — «стрибання», «стрибок») — відносно молодий напрямок екстремального спорту, який полягає у здійсненні стрибка з висотних об’єктів природного та промислового походження з використанням професійного альпіністичного спорядження: альпіністичних шнурів, карабінів, систем та іншого спорядження. Для безпечної зупинки падіння під час стрибка використовуються різні методи навіски системи (залежно від об’єкту звідки здійснюється стрибок). За певних умов роуп-джампінг дозволяє здійснювати під час польоту стрибка елементи акробатики.
Вперше принцип роуп-джампінгу був винайдений та сформований Деном Османом [1] у 1989 році.

GOPR0308.MP4_snapshot_00.43_[2012.03.12_15.43.36]Изображение 087
Що таке троллей?
ТРОЛЛЕЙ -  швидкісний спуск на ролику по похило натягнутому тросу.
Троллей, або похилу переправу під високим кутом, придумали спелеологи і альпіністи для подолання ярів, каньйонів, льодовикових тріщин, гірських річок і інших подібних перешкод.
Кататися по канату, з вітерцем пролітаючи над прірвою, водоймою, здалося спелеологам таким захоплюючим розвагою, що вони стали натягувати тролеї просто так, для розваги
5933
Пейнтбол (англ. Paintball — кулька з фарбою) — командна гра з застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її.Існують два різновиди пейнтболу: спортивний пейнтбол та тактичний пейнтбол.За своєю манерою гра імітує швидкоплинні вогневі контакти на обмеженому просторі. Ігри проводяться на лісових або відкритих полях, у приміщеннях, із природними або штучними перешкодами й укриттями. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку — для всіх бажаючих; як спосіб тренування — для охоронців, поліцейських або спецназу; і як спорт — для турнірних команд.
Изображение 141

Давайте жити якомога яскравіше!


Прокоментуй!

Add Your Comment
*