2012
10.08

У вихідні, 20 та 21 жовтня, у Луцьку відбудеться благодійна акція, організована луцькою командою екстрималів-роупджамперів  «Земля стрибків». Про це стало відомо зі слів головного організатора акції Вікторії Семенюк.

Роуп-стрибки проходитимуть у районі міста КРЗ. Кошти, зібрані під час заходу, будуть передані в Луцький дитячий онкогематологічний центр.

«Нашій команді подобається спостерігати за задоволеними обличчями людей, які зважились на стрибок. Таким чином, якщо ми зможемо ще й зробити добру справу і якось допомогти  хворим діткам, то з твердістю переконаємось у тому, що працюємо не даремно. Усе потрібно робити з користю, думаючи про оточуючих»,- зауважила Вікторія.

Усім бажаючим відчути викид адреналіну та взяти участь у акції слід звернутися до організаторів за вказаними телефонами, або зайти на офіційну групу в соціальній мережі. Можливо саме ми допоможемо врятувати комусь життя.

Посилання на спільноту ВК:

http://vk.com/charity_for_children_zp

Детальну інформацію, а також запис у попередні списки шукайте тут: http://vk.com/event43889203


3 коментарі

Add Your Comment
  1. а звіт буде з стрибкив?

  2. Він тут http://vestiua.com/ru/news/20121024/12493.html і тут http://vidomosti-ua.com/volyn/53369. Якщо потрібно, буде і на ЛН=)

  3. ага, потрібно :)
    зараз взагалі на ЛН все потрібно, ми вже його “відкачали”, скоро буде як новенький, живчик :)

*