2012
11.03

Квартира ФМ Вчора “Квартирі ФМ” виповнилося 3 роки! Можливо, ще за рік хтось спитає “а що це таке?”, а може хтось тільки зараз починає більше дізнаватися про цікаві музично-культурно-і-не-дуже-мистецькі події Луцька і ще не знає про таке явище луцького життя.
Тому треба обов’язково зафікувати цей момент в історії!
Звичайно, більшості більш-менш творчих людей час від часу хочеться щось “ось таке кльове!” організувати. Переважно, це залишається в задумах. Значно рідше щось таке все-таки організовується. І ще значно рідше те, що організовано, вдається. І тут до творчих людей залежно від результату приходять думки: “от блін, ніхто не цінить, ну його нафіг, нікому то не треба, я був ще вчора такий дурний” або “так, організували, але, блін, це ж реально напряг! всі пересварилися, половина відкололася, пахати прийшлося одиницям, ну і що, що сказали “клас!” – я гребу далі таким займатися”. Ну і в зовсім унікальних випадках після того, як щось таки вдалося, є бажання, натхнення і час організовувати знову.
“Квартира ФМ” для мене – це взагалі якась унікальна штука. Вони ТРИ роки все організовують, організовують, організовують і цей процес йде по такій купі напрямів, що я не можу вкласти собі в голові, як це взагалі реально, знаючи, що реальних “зачинщиків” є одиниці. Ну ладно би, мали доброго дядю, родича якогось, який би давав гроші на забаганки, чи там якась місцева рада виділила кошти, які треба якось “освоювати” – тоді все пояснюється логічно з точки зору обивателя.
А так ні ж! Є енергія, є бажання, є щирість і є результат. Квартирники, концерти, художні виставки, мистецькі події, фестивалі, виїзні “двіжухи” – і так постійно. Їх стільки, що опис зробленого за це час мабуть би можна було б видавати в трьох томах :) Хто не в тємі – на сайті – http://kvartirafm.org можна частково оцінити масштаби, наголошую – ДУЖЕ частково.
На мою думку, для такого міста, як Луцьк – це особливе явище, яке вже має потрапити в нашу неофіційну, принаймні, “неформатну” історію.

Іванка і Ко! Я вітаю вас щиро!
Я знаю, що зараз не найоптимістичниший момент в житті “Квартири”. Я знаю, що таке стукати – і не знати, чи відкриють, кричати – і не знати, чи почують. Я знаю, що таке “творча криза” і “дорослішання” людей, яким вже стає “несолідно в такому віці” займатися дурньою і які ось ще вчора були тут, а сьогодні вже відійшли від справ.
Як би там не склалося, я знаю одне – все це не дарма. Все це десь зафіксувалося, покращило вашу карму і скоро вам вернеться чимось позитивним :)
Я відчував це, коли в певні періоди майже незнайомі люди потискали мені руку і дякували за сайт “ЛН”, коли дізнавались, що я до нього причетний. Я відчуваю це зараз, тому і пишу тут.

Я щиро бажаю проекту “Квартира ФМ” жити повноцінно і надалі, радувати нас, не здаватися і не засмучуватися! Ви потрібні тут і зараз, хай не завжди вам про це кажуть.
Люблю вас і поважаю :)
З днем народження!


Прокоментуй!

Add Your Comment
*