2013
01.18

22 січня 2013 року об 11.00 відбудеться відкриття першого у Луцьку коворкінг-центру «Репортер». Презентація відбудеться у приміщенні Волинської обласної друкарні за адресою пр. Волі, 27, 4-й пов.

Коворкінг – принципово нова модель роботи для місцевого медіа-ринку, однак для багатьох вона є найбільш оптимальною в організації своєї діяльності. Волинській медіа-спільноті давно не вистачало подібного майданчика для організації своєї діяльності. Тож запрошуємо взяти участь у відкритті коворкінг-центру «Репортер», під час якого ви зможете детальніше дізнатись про суть і принцип його роботи.

У ході презентації відбудеться прес-конференція з ініціаторами коворкінг-центру «Репортер», з членами громадських організацій Петром Лавринюком та Захаром Ткачуком, а також зустріч з відомим медіа-фахівцем – Оксаною Трокоз. Керівник центру «Репортер» Катерина Шкльода проведе медіа-екскурсію у світ робочих можливостей в режимі коворкінг та разом з громадськими діячами розкаже про майбутню співпрацю.  Опісля презентації Оксана Трокоз проведе тренінг на тему «Тенденції та принципи онлайнової журналістики». Запрошені під час кави-брейк зможуть обмінятись думками з приводу відкриття подібного майданчика для вільних журналістів у Луцьку.

Презентація відбудеться 22 січня 2012 року за адресою пр. Волі, 27, (4 поверх). За детальною інформацією звертатися до керівника коворкінг-центру Катерини Шкльоди за тел. 0991741800 та 0639918002.

Для участі у презентації та тренінгу просимо акредитуватись до 14.00  21 січня 2012 року.


Прокоментуй!

Add Your Comment
*