2013
01.21

В середу 23.01 о 20:30 гурт FREEDOM буде у прямому ефірі на радіо “Луцьк”.

JyfBxaY0IBY

Ми розпитаємо хлопців про все на світі, розкриємо всі таємниці, послухаємо наживо та поговоримо про музику.

Ви можете задавати запитання гурту безпосередньо в коментарях до цього посту. Найкращі та найоригінальніші запитання будуть озвучені в ефірі.

Інформація про гурт: 

Проект FREEDOM це четвірка Луцьких музикантів:
- Вадим Захарченко – гітара (на сьогоднішній день є ще учасником гуртів Ауткрай та Ювелір)

- Остап Сухоцький – ударні ( закінчивши Львівську Національну Музичну Академію повернувся у Луцьк , та зайняв місце ударника у місцевому гурті Віскула )

- Артур Черчик – бас гітара (наймолодший учасник колективу , також задіяний у Луцькому гурті Ріплей)

- Анатолій Вітинський – вокал та гармоніка ( нещодавно повернувся з Києва де навчався у Національному Університеті Культури і Мистецтв. Неодноразово брав участь у різних акустичних проектах)

Всі четверо мають серйозний музичний досвід, працювали на різних сценах України, Білорусії та Польщі, а також неодноразово були задіяні як сесійні та студійні музиканти .

FREEDOM – це кавери на легендарні композиції таких монстрів рок музики як Led Zeppelin, The Doors, Rolling Stones , Deep Purple , Whitesnake , KISS і тд) а також авторська музика.

 

 


23 коментарі

Add Your Comment
 1. Шановна група Freedom, як ви ставитеся до такої характеристики відвідування лучанами ваших концертів з боку деяких «музичних критиків»: «Жопи по Майданах грієте на одному й тому самому, що там лабає»? Дякую.

 2. Яким себе бачить гурт “FREEDOM” на українських муз. просторах через 3 роки?

 3. СІмейство Ільчишиних:

  Как долго вы сабираетеся заниматься музыкальной деятельностью?

 4. Дубль два:
  что планируете сделать для улучшения галактического ровновесия? На чьей вы стороне? Есть ли у вас печеньки))))

 5. Любий Preved IBG, а яке відношення творчість гурту Freedom має до критики інертності самих лучан ?:))) Можете пояснити, чи мозгів не вистачить?

 6. Какое соотношение каверов и собственных вещей планируете в дальнейшем?

 7. Шановна forever-autumn,
  з ваших слів, лучани проявляли свою інертність саме під час ознайомлення з творчістю гурту Freedom в Майдані

 8. Любий Preved IBG, По-перше, мої слова ніяк не могли стосуватися гурту Freedom (я не слідкую за подіями у Майдані віднедавна, і хто там виступав 19-го числа – не була в курсі), а наших з ВАМИ співвітчизників. По-друге, з моїх слів випливає (якщо не дойобуватись, а постаратись зрозуміти), то лучанам нічого нецікаво, крім як посидіти десь у пабі і погріти сраку. Жодні нові тенденції, нові концерти, виставки та інше більшості пофігу. І цим таким пабом не обов*язково має бути Майдан, бо слово було вжите у місцевому відмінку та ще й в множині – що означає узагальнення. Це може бути будь-який бар у Луцьку. Доступно пояснила?
  По-третє, я не тягну на музичного критика навіть у лапках, як ВИ ізволілі проявити залишки своєї смєкалки і написати про мене. Я не є музикантом чи композитором, тому не претендую критикувати чиюсь музику взагалі. Максимум – це банальне подобається/не подобається (і перше відноситься саме до творчості Freedom).
  Тому, шановний умнік, перед тим як вийобуватись і намагатися на мене наїхати, рекомендовано включати трішки мізки (якщо вони присутні) і читати ТЕ, що написано, а не те, що ви хочете побачити

 9. “ви зібралися тільки, щоб пограти каверів чи дійсно є більші плани і репертуар під це діло?”

 10. Ок, forever-autumn, не бачу сенсу продовжувати дискусію.
  а тепер дійсно питання до групи:
  Чи вважаєте ви доречним писати і виконувати нові україномовні пісні з класичним рок-н-рольним звучанням 60-х-70-х? Якщо так, то кого ви бачите серед цільової аудиторії?

 11. Запитання наступні:
  1) Як воно бути “лабухами” і чи в подальшому ваш репертуар буде перенасичений каверами?
  2) Ви принципово для себе обрали стиль класичного хард-року 70-80-их? Вам не здається, що ви “загубилися в часі”?
  3)Чи є у вас родзинка, адже ви вже на старті позиціонуєте себе за рахунок чужого репертуару?

 12. Дуже дякую,Любий Preved IBG, що Ви позбавили мене своїх дойобок. І дякую за питання до гурту

 13. Наскільки я знаю окремі учасники вашого гурту грають в інших гуртах. У мене конкретне питання до барабанщика Остапа і до бас-гітариста Артура. Ви граєте у інших гуртах Віскула і Ріплей. Якщо би питання стояло рубом, де грати у Фрідомі чи у гуртах, які були згадані де б ви грали. І чим ви керуватиметися при цьому виборі. Запитання конкретне. І запитання номер два: Ви б покинули ці гурти заради розвитку Фрідома? Прошу відповісти конкретно

 14. На скільки я знаю, копіюючи когось, навіть найвідомішого, всеодно таким же відомим і успішним не станеш. Чи є у вас бачення і прагнення досягнути успіху на рівні України, чи світу завдяки власним композиціям?

 15. Хлопці грають, що їм подобається, отримують від того кайф самі і щей людям надають таку можливість! Кому це заважає? В чому проблема люди?!
  + нащо вам, як буде завтра і що буде завтра з гуртом. По- моєму в нашій країні – це питання смішно задавати ))))))))
  Люди віддали не одну годину свого часу аби досягти того рівня гри, якого багатьом музикантам “на місцях” часто бракує і ще вони не лінуються підняти дупи і зробити щось гарне, що приносить задоволення ще комусь окрім них самих! Про себе ви можете сказати теж саме?…

 16. Доброго вечора! Не вистачило ефірного часу для відповіді на ряд запитаннь, відповім тут!
  2 Рокер
  1) Якщо у вас, шановний, виконання каверів це вже лабушарня, то відділення вашої макитри, що відповідає за відтворення асоціацій знаходться на дуже примітивному рівні! І понятійний апарат також залишає бажати кращого. Де ви бачили, щоб лабухи грали 4 sticks? bring it on home? shake me і ще ряд пісень, яких люди, де ми граємо ні разу не чули, і за рахунок яких нам відмовляють в ряді виступів! Нас пре грати ці кавери і саме ці пісні. Як я вже казав на радіо ми зібрались як гурт, що творить свою творічість, але в процесі джему на першій репетиції нас проперло зіграти кілька каверів, нам здалось, що вони зазвучали дуже непогано і ряд людей захотів би почути ці пісні вживу і в нашому виконанні! А вернутись до Лед зеппелін! Вони на початку своєї кар”єри теж грали багато каверів на блюзи, бітлів, навіть на записах в них є кавери на старі блюзові композиції! А Джимі Пейдж і Джон Пол Джонс були в Лондоні самими запрошуваними сесійними музикантами, в процесі цієї сесійної роботи вони за гроші грали будь що, бо вони музиканти і це цілком нормально! І що, вони теж лабухі? На рахунок подальшої програми – слідкуйте за нашою діяльністю і першими дізнаєтесь, ми любимо більше робити ніж говорити, при чому все поступово.
  2) Втрата актуальності і вихід з моди це різні поняття! Ця музика безсмертна і рок-н-рол також безсмертний! Яку б атомну бомбу не скинули на рок-н-рол все одно виживе якийсь тарган, що буде махати хаєром і лабати рифи на гітарі! Ми не хочемо обманювати себе і обманювати людей для яких ми граємо – це те, що ми хочемо грати, те що вміємо грати краще всього, і з чим не соромимось вийти на сцену і за що не побоїмось дати в їбало, або ж отримати! Є люди які вже на нашому рівні становлення прихильні до того, що ми робимо взагалі, для них і граємо, кому не подобається – в нас вільна в цьому плані держава. Якщо ми все ж нічого не доб”ємось, то ми будемо хоча б знати, що ми постарались, як мінімум. До речі, оркестри, що виконують класичні композиції 18-го і 19-го століття теж загубились в часі? Вони ще й лабухи мабуть, бо виконують не свої творчі доробки!
  3) Вище думаю відповів і на це питання.
  2 Роман
  На разі питання не стоїть рубом. Ми думаємо про музику і свою діяльність, а не про те, що там стоїть чи що там не стоїть.

 17. Всім привіт!
  Хочу подякувати усім тим у кого виник інтерес до гурту FREEDOM!
  І наявність вище викладених питань цьому свідчать.
  Отже відповідаю Андрію
  ”Копіюючи когось, навіть найвідомішого, всеодно таким же відомим і успішним не станеш”
  Ну, якщо ви були на наших виступах , то мабуть помітили ,що ми граємо кавери по своєму.І граючи цю музику ми отримуємо величезне задоволення!
  І не стараємося бути як Джимі Пейдж або Рон Вуд :)
  Ми граєм LED ZEPPELIN том що ми любим LED ZEPPELIN!!!
  Не багато людей може зрозуміти всю тонкість ліній цього гурту.
  Але ми можемо допомогти зрозуміти людям всю складність і простоту справжньої музики!

  Чи є у вас бачення і прагнення досягнути успіху на рівні України?

  Звісно що є!
  Але , коли на сцені нашої держави стоять пОТ-UP і нАСТЯ кАме… ,чи як там правильно вони звуться, і багато таких як вони , то ШАНСІВ у нас майже немає!!!!!
  Все продано , куплено, а потім знов продано , тільки вже значно дорожче!
  Але є маленька надія донести до Людей які не ведуться на лохотрон, частину світла!

  НУ ХІБА це погано ?????!!!

  Я впевнений , що в Україні є багато талановитих і трудолюбивих художників , письменників , музикантів які претендують на всесвітнє визнання , але шансів і часу так мало , що і не замічаєш як минає життя , і лишається тільки СПОГАД , та ТРУДИ Людини!

  Свобода – це наявність можливостей вибору у житті, здатність людини жити відповідно до своїх бажань і інтересів. Проте, реальні обставини життя і суспільство, що нас оточує,  вносять свої корективи у міру свободи кожного з нас. Ми  намагаємося пристосовувати свої бажання і мрії до оточуючого середовища, тим самим втрачаючи найцінніше надбання душі – свободу. 

  FREEDOМ -це цілий конгломерат фантазій , бажань та інтересів усіх учасників колективу , який не намагається пристосуватися до оточуючого середовища і до тих правил , що диктує нам суспільство.

  ОСЬ і ВСЕ.

 18. Всім привіт!
  Хочу подякувати усім тим у кого виник інтерес до гурту FREEDOM!
  І наявність вище викладених питань цьому свідчать.
  Отже відповідаю Андрію
  ”Копіюючи когось, навіть найвідомішого, всеодно таким же відомим і успішним не станеш”
  Ну, якщо ви були на наших виступах , то мабуть помітили ,що ми граємо кавери по своєму.І граючи цю музику ми отримуємо величезне задоволення!
  І не стараємося бути як Джимі Пейдж або Рон Вуд :)
  Ми граєм LED ZEPPELIN том що ми любим LED ZEPPELIN!!!
  Не багато людей може зрозуміти всю тонкість ліній цього гурту.
  Але ми можемо допомогти зрозуміти людям всю складність і простоту справжньої музики!

  Чи є у вас бачення і прагнення досягнути успіху на рівні України?

  Звісно що є!
  Але , коли на сцені нашої держави стоять пОТ UP і нАСТЯ кАМЕ….. ,чи як там правильно вони звуться, і багато таких як вони , то ШАНСІВ у нас майже немає!!!!!
  Весь ШОУ БОМОНТ нашої країни проданий , куплений, а потім знов проданий , тільки вже значно дорожче!
  Але є маленька надія донести до Людей які не ведуться на ЛОХОТРОН, частину світла!
  НУ ХІБА це погано ?????

  Я впевнений , що в Україні є багато талановитих і трудолюбивих художників , письменників , музикантів які претендують на всесвітнє визнання , але шансів і часу так мало , що і не замічаєш як минає життя.І лишається тільки СПОГАД , та ТРУДИ Людини!

  ОСЬ і ВСЕ.

 19. Кавери – це добре, ми ж не можемо почути Лед Зеппелін вживу.
  Але щоб ви стали ЯВИЩЕМ, вам потрібно творити свої речі, причому, не тому що “так треба”, а від душі, бо так хочеться і без цього ніяк… Скільки в FREEDOM на сьогодні є власних пісень? Якщо можна, дайте лінки, де можна послухати…

 20. А ще, хлопці, давайте вашу музичку на радіо “Мій неформат”, як виявилося, воно відновили роботу :) )
  http://radio.myneformat.com/#tab-5

 21. З того, що я знаю – то мінімум 4 своїх ) Одну з яких я особисто знаю дууууже давно – років з 5 певне :)

 22. коли вже буде остаточний переїзд в Київ?
  хто пише тексти пісень?
  не думаєте змінити назву? дуже не вдала(((( я бачу вас з більш унікальною назвою. так Гуглу легше буде вас в ТОПі бачити)
  успіхів! люблю вас*

 23. “Андрій said: 2013.01.23 15:47

  На скільки я знаю, копіюючи когось, навіть найвідомішого, всеодно таким же відомим і успішним не станеш”

  позволю себе от всей души не согласится. Яркий пример известнейшего кавер-бэнда -это группа БОНИ НЭМ.Вот кто кто,а они не ощущают недостатка в слушателях и почитателях)))

*