2013
09.14

ми на республіці… ну що можна сказати. фортеця отримала нову підсвітку, доречі прикольно виглядає: кам`янець-подільский фортеця дощ перестав йти десь в обід. погода нормалізувалась.
так… про що це я… а! фестиваааль жеж!
в цьому році, головна сцена розташована не в фортеці а за нею. оттака “зручність”.
республіка 2013
тому після дощу майданчик перед сценою трішки схожий на стійло для великої рогатої худоби, оскільки багнюку притрусили соломою та щебнем. думаю сьогодні її взагалі втрамбують до нормальної консистенції, бо ще вчора було трішки м’якуватенько.кам’янець-подільский, республіка 2013
але. але більшості відвідувачам ці прикрі незручності по барабану. на це мало хто звертав увагу :)

в цьому році ми не будемо показувати та розповідати про учасників тих, що виступають на сцені. про це ви можете прочитати в безліч інтернет виданнях і без нас.

акцентуємо увагу на відвідувачах фестивалю. оскільки без них нічого не було б. це неповторний контингент панків, неформалів, готів, емо, хіппі… та і простих звичайних алкоголіків:). про окрему касту журналістів, я напишу після третього фестивального дня.

погнали

піпл на республіці 2013

 

ща порву!

 

шузи не витримали такого навантаження

 

08

 

09

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

так і закінчився перший вечір. спокійно, тихо, мирно.

для тих хто ще ввагається чи їхати на фестиваль чи ні, радимо швидко зібрати манаткі та їхати сюди. самий жир буде в суботу-неділю. будете шкодувати що пропустили останній оупен-ейр фест цього року.

 


1 коментар

Add Your Comment
  1. ++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!

*