2013
11.21

Понад 30 днів волинські молоді митці визначалися зі своєю дорогою до сонця та подавали заявки на участь у виставці-конкурсі, що відкриється у Луцьку 30 листопада о 16:00.

До участі могли долучитися не лише художники, фотографи, а й творчі особистості, які творять і в інших видах митецтва: дизайн,с кульптура, інсталяція тощо, – повідомили в молодіжній організації “Квартира FM”.

Загалом заявок на участь подало 34 людини: найбільше, звичайно, робіт з живопису, але є також фотографії, інсталяції та твори декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка відкриється о 16:00 30 листопада у кав’ярні “Кофеїн”. Протягом години журі визначатиме трьох призерів конкурсу, а потім разом із організаторами вручать подарунки – сертифікати на купівлю продукції для творчих людей в інтеренет-магазині «Кар-Кар» різного номіналу.

Переможців визначатимуть: Віктор Дембицький, художник, засновник Асоціації Ідейних Творців «Світомузи», а також Ольга Кучма та Олена Бурдаш, художниці, члени Спілки художників України.

О 18:00 у кав’ярні КОФЕЇН стартує квартирник, на якому виступатимуть сонячні гурти з Одеси “Бугідо” та “Нижний Свет”.

“Вхід – вільно-капелюшний, тобто під час квартирника залою “ходитиме” чийсь капелюх, куди усі відвідчувачі можуть кинути гроші, копійки, цукерки, доляри, тугрики тощо для музикантів”, – пишуть організатори.

Не забудьте подбати про “місце в дорозі до сонця” – столики потрібно про всяк випадок забронювати у Кав’ярні за адресою вулиця Винниченка, 8″.

Виставка відбуватиметься в межах Першого міжнародного молодіжного форуму.

Zv02boyJ-uQ


Прокоментуй!

Add Your Comment
*