2014
02.17

afisha newУже цієї весни вперше у Києві відгримить концерт PROJECT ROCK - 19 квітня 2014 у столичному клубі BINGO.

PROJECT ROCK – це рок-збірна, учасники якої, здається, цілих тисячу років росли на «металевій» кухні світу, а тепер вирішили потішити фанатів своїм особливим проектом.

Фронтменом PROJECT ROCK  є один із найкращих метал-вокалістів світу Тім «Ріппер» Оуенс. Свого часу ця людина стала достойною заміною Роба Хелфорда у JUDAS PRIEST. Свою кар’єру він продовжив в ICED EARTH, а згодом впевнено закрокував широкою дорогою рок-музики у свої наступні проекти. Кар’єра Оуенса була настільки стрімкою, що за мотивами подій у його житті у 2001-му році режисер Стівен Херек зняв фільм «Рок зірка».

Компанію Оуенсу у PROJECT ROCK складає гітарист Кері Келлі, який брав участь в останніх альбомах ALICE COOPER, також відомий сольним проектом Слеша SLASH’s SNAKEPIT. Басист гурту Руді Сарзо грав на перших сольних альбомах OZZY OSBOURNE, а  також виступав у складі QUIET RIOT та WHITESNAKE. Тедді «ЗігЗаг» Андреадіс, який входив до концертного складу GUNS’N’ROSES у золоті для гурту часи, наразі керує  клавішними партіями. Ну а повелителем ритм-секції PROJECT ROCK є невгамовний рок-н-рольщик, барабанщик Джеймс Коттак, який і в KINGDOM COME пограти встиг, а з 1996-го року чесно відбиває ритми у SCORPIONS.

Свій найперший концерт у складі PROJECT ROCK  музиканти відіграли у травні 2013-го року у Москві. На шоу звучать найкращі бойовики тих гуртів та виконавців, з якими працювали учасники PROJECT ROCK: Alice Cooper, Guns’n’Roses, Judas Priest, Ozzy Osbourne, Scorpions… та багато інших народних рок-хітів!

Справжній драйв від легенд світового року! Не пропусти! 19 квітня 2014 року у BINGO!

Організатори: Re$publica Promotion Group за підтримки Metal Craft Promotion & Vintage Sound Pro.

ВК http://vk.com/projectrockukraine

https://www.facebook.com/projectrockua


Прокоментуй!

Add Your Comment
*